חווית אירוח יוצאת דופן

חלל פתוח שנהנה מתאורה טבעית מושלמת, עושה את ההבדל. בין אם אתם מארחים חברים, בוחרים לבלות זמן איכות משפחתי על הספה או סתם נהנים מהשקט – העיצוב המוקפד והתכנון המדויק נוצרו כדי לספק לכם את החוויה האולטימטיבית בעת השהייה בסלון החדש שלכם.

לקחת שאיפה מהנוף

אנחנו מזמינים אתכם לפסוע אל המרפסת החדשה שלכם ולהתאוורר בלי לצאת מהבית, להביט לקו הרקיע של ת“א מצד אחד ולשדותיה הירוקים של רמת השרון מהצד השני, לקחת שאיפה עמוקה ופשוט ליהנות מהבריזה ומנוף עוצר נשימה שנשקף היישר מהמרפסת הפרטית שלכם.

המקום בו נוצרים חלומות

דבר לא משתווה לתחושה המפנקת של יקיצה טבעית לאחר שנת לילה טובה. ב‘אביב שלי‘ דאגנו שתיהנו מחדר שינה מרווח ומואר, אשר מקנה תחושה של אינטימיות חמימה ומלטפת.חדר השינה הפרטי שלכם, עוצב בסטייל שיהפוך אותו למפלט המושלם לסיום היום ולמקום שתרצו להתעורר בו למחרת.

מקום לגדול בו

אנו מאמינים כי ילדים זקוקים למרחב כדי להביע את עצמם ולפתח את הדמיון. בדיוק בגלל זה הקפדנו כי חדרי הילדים בפרויקט ’אביב שלי‘, יותאמו במדויק לצרכי ילדיכם החל מגיל הגן ועד לבגרות. שפע של אור טבעי, זרימת אוויר נקייה ומקום בו יוכלו ילדיכם לשחק, לארח, לגדול ולפרוש כנפיים, בדרך הנעימה והטובה ביותר שקיימת. ככה זה כשיש בית לגדול בו, בעיר הנהנית ממערכת החינוך מהטובות בישראל.

לפרטים נוספים

חטיבת אלכסנדרוני 2, רמת השרון | טלפון5233*

אימייל: rent@avivgroup.com 

ביקור באתר בתיאום מראש בלבד

כל ההדמיות מוצגות להמחשה בלבד. התכניות, המידות וכל יתר הפרטים באתר זה נועדו למסירת מידע בלבד ואינם מהווים כל התחייבות מצד החברה. יתכנו שינויים במידות החדרים בין המוצג בתוכניות לבין המידות בפועל. ט.ל.ח