רמת השרון הקלאסית

כמה כיף להתעורר לקול ציוץ הציפורים ולניחוח מאפים טריים, להביט מהחלון ולהשקיף אל נוף שדות תות ירוקים עם הידיעה שבחרתם נכון עבור המשפחה שלכם. כאן תוכלו ליהנות מכל העולמות: חובבי הבילוי והשופינג, יוכלו לגלות את הסיילים השווים של רחוב אוסישקין האופנתי, לצד כל היפים והנכונים, ללגום קפה מפנק אצל רביבה וסיליה או לטעום את אחת העוגות הבלתי נשכחות בקונדיטריית שמו. בעוד שחובבי השלווה והפנאי, יוכלו לבלות זמן איכות משפחתי עם הילדים בקאנטרי השכונתי ואלו רק חלק מהיתרונות שמביאים עימם המגורים ברמת השרון הקלאסית. כבר שנים שרמת השרון נחשבת ליעד מבוקש ומה הפלא? עם מרכזי תרבות, בילוי ופנאי מגוונים, שירותים עירוניים ברמה גבוהה, גישה נוחה לצירי תחבורה מרכזיים כמו: כביש 5, כביש 4, כביש החוף, צומת הכפר הירוק, ת“א וחוף הים – היא חלומן של משפחות רבות.

"אביב שלי" – לגור קרוב לכל מקום
שילוב מושלם בין מיקום מנצח, עיר איכותית וחיי קהילה עשירים עם כל השירותים העירוניים, מערכת חינוך מצוינת ומרכזי תרבות ופנאי

מגורים ברמת השרון מאפשרים קפיצה לסרט ובילוי בסינמה סיטי או בקולנוע כוכב, לקניות בקניון שבעת הכוכבים ומרכזי קניות נוספים, לקאנטרי קלאב, לפארק השעשועים הסמוך, לבריכה העירונית, לחוף הים ועוד. רמת השרון נהנית ממיקום מרכזי וגישה נוחה לצירי תנועה ראשיים, כמו כביש 5, כביש 4, כביש החוף, צומת הכפר הירוק, חוף הים ותל אביב. בנוסף ניתן ליהנות מקו אוטובוס פנימי סיבובי (קו 1) – המחבר בין מוקדי העיר החשובים, וקו המוביל ישירות מהשכונה לתל אביב (קו 24).

האנשים שעושים את ההבדל!

רמת השרון על 50,000 אלף תושביה, היא הבחירה האולטימטיבית לאלו שרוצים ליהנות מחיי משפחה רגועים, באווירת מושבה קלאסית ושלווה מבלי להתפשר על הנוחות והשירותים שמציעה עיר מתקדמת. עם דירוג חברתי-כלכלי של 9 מתוך 10 (עפ”י הלמ”ס 2014), חיי קהילה מגוונים, אוכלוסיה משכילה יותר, מבוססת יותר ומערכת חינוך מעולה עם שיעור זכאות לבגרות מהגבוהים בישראל , זו ההזדמנות שלכם לחיות לצד השכנים שתמיד רציתם.

לפרטים נוספים

חטיבת אלכסנדרוני 2, רמת השרון | טלפון: 03-7533249

אימייל: neta@avivgroup.com 

ביקור באתר בתיאום מראש בלבד

כל ההדמיות מוצגות להמחשה בלבד. התכניות, המידות וכל יתר הפרטים באתר זה נועדו למסירת מידע בלבד ואינם מהווים כל התחייבות מצד החברה. יתכנו שינויים במידות החדרים בין המוצג בתוכניות לבין המידות בפועל. ט.ל.ח